gepoo .NET mimarisinin alt yapısını ve uzun yıllardır deneyimlenen internet yazılımlarını harmanlayarak, kullanıcının işlerini kolaytırmak adına tüm alternatifleri ve püf noktaları heryerden erişir hale getirmeyi amaç edinmiş internet hizmetleri ana üssüdür. 2011 yılının son çeyreğinde temelleri atılan gepoo, hızla gelişen sistemlere ayak uydurması ve kararlı çalışması ilkesinden asla taviz vermedi. Detaylı bilgileri kendi sayfalarından edinebileceğiniz hizmetlerimize kısaca değinecek olursak:

gepoo CMS

Asla kolayca web sitesi yapmak yada birkaç tıkla hazır şablon oluşturmak için tasarlanmadı. Asıl amacı (c#, php, python gibi) arka tarafta çalışan kodları kullanıcın önünden kaldırarak arayüzü inşa edilmiş bir web sitesinin MySQL komutlarıyla yoğurulmasını sağlamaya çalıştı. Daha esnek olması için daha çok çaba sarf edilebilen Smart CMS nin en güzel yanı ise bu esnekliği hemen uyarlanabilir yapısıyla baştan beri savunmadığımız tek tık mantığına dönüştürülmesinin yolunu açık bıraktı. ;)

gepoo SQL

Datalar artık hayatımızın her alanında mevcut. Bazılarımızın cep telefonlarında bazılarımızın ise "söz uçar yazı kalır" felesefesinden ötürü cebindeki kağıtlarda; ama biz yazılımcıların bu kadar kolay ulaşamayacağımız datalarımız mevcut. Biz mysql tarafına desteğimizi veriyoruz gerisi sizin. ;)

gepoo UI

HTML kodları içinde boğulmak, responsive tasarımlar için CSS ler içinde kaybolmak, bu burda çalışıyor ama burda neden çalışmıyor diye scriptler içinde çıldırmalara son vermek istiyoruz. Mademki web sitenizi yapıp yöneten bir sistemimiz var e arayüzüde sürükle ve bırak mantığıyla yapabileceğiniz bir sistem neden olmasın. Bunun için de birçok kolaylık sağlamaya çalıştık tabiiki.